Dobroteka

Wnętrza udekorowane na co dzień i od święta!

Dekorujemy salon, sypialnię, kuchnię, jadalnię!

Dodatki takie jak dywany, lampy, obrazy, lustra, wazony, ramki czy dekoracje mogą sprawić, że wnętrze domu będzie odmienione. To właśnie dodatki sprawiają, że salon jest bardziej przytulny, jadalnia elegancka, kuchnia funkcjonalna a sypialnia staje się oazą wypoczynku.


Dywany mają moc ocieplenia wnętrza, pełnią też funkcje dekoracyjne. Mnogość możliwości jeżeli chodzi o wzory i kolory pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do Waszego salonu, sypialni czy jadalni. Dywan nie musi być nudny, warto zwrócić uwagę na te, o ciekawych wzorach i odważnych kolorach! Dywany Kler i CASA dostępne w galerii Dobroteka pozwolą na wybór produktów, spełniających Państwa oczekiwania!


O tym jak ważne w każdym wnętrzu jest oświetlenie nie trzeba nikogo przekonywać. Dzisiaj pełni ono już nie tylko funkcję praktyczną. Wszelkiego rodzaju lampy są również elementami dekoracyjnymi. Cieszą oko designem, formą ale też ciekawymi, niejednokrotnie odważnymi kolorami.


Obrazy i lustra, w ciekawych ramach również stanowią element dekoracyjny. Jeżeli chodzi o lustra, szczególnie efektownie wyglądają te o dużych rozmiarach. Wybierajcie takie elementy, które będą biżuteryjną ozdobą Waszego wnętrza.


Wazy, wazony, postumenty czy figury zwierząt to elementy, którymi w najprostszy sposób zmienicie swoje wnętrza. Nasza rada: nie stawiajcie na ich ilość. Często jeden nietuzinkowy element dekoracyjny „zrobi wnętrze”! A przysłowiową „wisienką na torcie” są oczywiście ramki, które dekorując wnętrze dumnie prezentują ważne dla domowników osoby i wspomnienia.


Zapraszamy do galerii Dobroteka w Dobrodzieniu. Tutaj, na licznych ekspozycjach znajdziecie mnóstwo inspiracji do urządzenia własnej przestrzeni. I pamiętajcie – elegancki dodatek do domu to świetny pomysł na prezent! Nie tylko świąteczny!


Prezentujemy garść inspiracji – prosto z ekspozycji marki KLER w Dobrotece!