Dobroteka

Nowość – sofa Vocalizzo marki Kler

Nowość – sofa Vocalizzo marki Kler

Elegancka, zgrabna, mająca wiele do zaoferowania. Zawsze w centrum uwagi, przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle innych. Sofa Vocalizzo marki Kler, to piękny mebel, który nie tylko dobrze się prezentuje, przede wszystkim jest komfortowy i wygodny. A pod nietuzinkowym wyglądem kryje się wiele praktycznych funkcji.

Vocalizzo to zestaw modułowy. Każdy może ten mebel wypoczynkowy dopasować do wielkości salonu i własnych potrzeb. Dostępne mo­duły pozwalają skomponować mebel skrojony na miarę.. Mały, zgrabny model 3-osobowy w układzie po­dłużnym doskonale zmieści się w niewielkim pokoju dziennym. Do dużych i przestronnych wnętrz dedykowany jest z kolei narożnik, któ­ry dzięki szezlongowi pozwala na relaks, również w pozycji leżącej. Sam moduł narożnikowy wy­posażony jest w nowoczesny terminal.

To jednak nie wszystko! Nastawiony przede wszystkim na komfort i wygodę mebel można dalej dowolnie personalizować, zmieniając uło­żenie oparć w pozycjach: bliżej - dalej i posta­wione -odchylone, czy wyciągając podnóżek. Funkcjami przesuwnego oparcia i regulacji kąta jego nachylenia oraz odchylenia zagłówka a także wysunięcia podnóżka można sterować elektrycznie lub opcjonalnie za pomocą pilota z łącznością Bluetooth. Satysfakcjonującemu wypoczynkowi poświęcono tu wiele uwagi, odpowiednio konstruując i wyposażając ten model.

Choć funkcje relaksu są tu priorytetowe, w niczym nie ustępuje im sam wygląd sofy Vo­calizzo. Duże, płaskie poduchy siedzisk i oparć osadzone są na stabilnej platformie, pod­kreślając przy tym ich smukły, nowoczesny kształt. Powtórzony on został na równie pła­skich boczkach, które zamykają bryłę mebla. Aranżacyjnego pazura dodają tu nóżki – do wyboru: metalowe, wykończone w grafito­wym chromie lub malowane proszkowo płozy. To dzięki nim sofa nabiera wizualnej lekkości, optycznie powiększając wnętrze. Ważną rolę odgrywają tu wszystkie detale wykończenio­we. Wysokiej jakości materiały, charaktery­styczne wykończenia poduch, oparć i boczków oraz piękna kolorystyka dopełniają wizerun­ku tego niezwykle funkcjonalnego mebla.

 Atutaem mebla jest również miejsce powstania - Dobrodzień, od lat będący nazywany "miastem stolarzy". Meble powstałe w Dobrodzieniu to synonim solidności i jakości!