Dobroteka

Projektowanie wnętrz? Do usług!

 Projektowanie wnętrz to sztuka – piękne przedmioty zestawione w jednym miejscu nie zawsze tworzą piękne wnętrze. Zaaranżowanie wnętrza wymaga fachowej wiedzy, która pozwoli połączyć przedmioty w taki sposób, by uzyskany efekt był właściwy. Sofa odpowiednio zestawiona z komodą, szafką rtv, stolikiem kawowym, z właściwie dobranym światłem i dywanem, będzie zarówno miejscem komfortowego odpoczynku domowników jak i elementem zwracającym uwagę naszych gości. Jadalnia to również miejsce, gdzie ręka projektanta może sprawić, że wnętrzę to, z odpowiednio zestawionym stołem, krzesłami, witryną i komodą, doskonale się sprawdzi podczas spotkań w gronie rodziny czy znajomych. Urządzenie komfortowej, przytulnej, pozwalającej na kojący relaks sypialni to również niełatwe zadanie. Dlatego urządzając także to pomieszczenie warto oddać je w ręce profesjonalnego projektanta wnętrz.

Firma Kler zbudowała zespół profesjonalistów, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz. Dziś w salonie Kler w Dobrodzieniu to nie tylko bogata kolekcja mebli i dodatków – to także dyplomowani Architekci Wnętrz, którzy są w stanie zaprojektować wnętrza piękne, kompletne i szyte na miarę. Bo jak twierdzi Piotr Kler : „Piękne wnętrze to suma wybranych przedmiotów – i sztuki, która je złączy”.

 

Zachęcamy do umówienia się z naszym Projektantem i skorzystania z profesjonalnej usługi projektowania wnętrz w salonie Kler w Dobrodzieniu. Wierzymy, że wnętrza naszej Galerii staną się inspiracją do rozmowy na temat Państwa wymarzonych wnętrz.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół Salonu Kler w Dobrodzieniu

 

 

Galeria Wnętrz Dobroteka

ul. Oleska 35, Dobrodzień
tel. 34 372 49 10/11