Dobroteka

Konkurs "Okulary na wakacje"

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Dobrodzieniu z oddziałami gimnazjalnymi oraz Dobroteka zapraszają wszystkich uczniów klas 7 i gimnazjum klas II i III z województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego do udziału w konkursie zatytułowanym „Okulary na wakacje”.
Celem konkursu jest wykonanie i prezentacja „Okularów na wakacje”, propagowanie tradycji rzemiosła artystycznego wśród młodzieży szkolnej, rozwijanie i doskonalenie kreatywności młodych ludzi.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie w czasie trwania Konkursu wypełnionego formularza zgłoszeniowego, na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrodzieniu, 46 – 380 Dobrodzień, ul. Piastowska 17 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Konkursu jest udostępniony do pobrania na stronie www.pspdobrodzien.edupage.org lub www.dobroteka.pl.Liczba zgłoszeń z każdej szkoły jest nieograniczona.

Nabór do konkursu będzie prowadzony w okresie od 05 lutego 2018 r. do 16 marca 2018r.

Prace należy nadsyłać do dnia 13 kwietnia 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa, 46 – 380 Dobrodzień, ul. Piastowska 17 z dopiskiem „Okulary na wakacje”.