Dobroteka

Ravenna - opowieść o harmonii z naturą

"Ravenna - opowieść o harmonii z naturą"

W gąszczu współczesnych technologii i unikatowej estetyki rodzi się historia kolekcji mebli kuchennych Ravenna, której korzenie tkwią w głębi natury. To więcej niż zbiór przedmiotów – to połączenie sztuki, rzemiosła i fascynacji pięknem otaczającego nas świata.

Ravenna: odkryj historię uchwyconą w drewnie i kolorach

Autorska kolekcja Ravenna zaprasza do świata, gdzie drewno amerykańskiego orzecha jest symbolem surowej natury. Manualnie wysuwany blat jadalniany ukryty w wyspie kuchennej staje się miejscem, gdzie tradycja spotyka innowację. Równocześnie, kieszeniowy system masywnych drzwi łamanych stworzony z orzecha amerykańskiego otwiera przed nami drzwi do rzemieślniczych tradycji i nowoczesnej funkcjonalności.

Ravenna: Oobicie rzemieślniczego kunsztu

Fronty meblowe, subtelnie połyskujące drobinkami brązu, wprowadzają do wnętrza elegancję. Szuflady, oparte na systemie "jaskółczy ogon", odzwierciedlają misterną sztukę stolarską w nowoczesnym kontekście. To spotkanie prostoty i wyjątkowości, gdzie surowość drewna współgra z subtelnym blaskiem brązu.

Ravenna: połączenie funkcjonalności i poetyki

Pojemne szafki, systemy porządkujące przestrzeń, dedykowane rozwiązania do przechowywania - to wszystko ukryte w misternie skonstruowanych meblach kuchennych Ravenna. Wisząca witryna z ryflowanymi szklanymi frontami to wyraz innowacyjnego podejścia do designu, gdzie każdy szczegół ma znaczenie.

Ravenna: zaproś naturę do swojego domu

Zapraszamy Cię do odwiedzenia salonu marki Halupczok w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu. Tam, wśród inspirujących kompozycji, zanurzysz się w atmosferę Ravenny, odkrywając, jak natura i design mogą stworzyć harmonię w Twoim domu. Pozwól, by kolekcja Ravenna była opowieścią Twojego własnego powrotu do korzeni.