Dobroteka

WARSZTATY „NIECH SIĘ DZIEJE DOBRO”

Dzisiejsze warsztaty dla dzieci były zupełnie inne

Uczestnicy warsztatów NIECH SIĘ DZIEJE DOBRO z niezastąpioną Magdą ze Szkoły artystyczno - językowej Kameleon, rozmawiali o bardzo aktualnych dzisiaj tematach jak przemoc w szkole czy marnowanie jedzenia. Powstały plakaty i krótkie scenki na te tematy.

Zobaczcie fotorelację.