Dobroteka

23.11.2023r. - Piknik Architekta i Projektanta

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - Piknik Architekta i Projektanta.
 
Kiedy? 23.11.2023, start godz. 17.00
Gdzie? W galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu, ul. Oleska 35
Kogo? Projektantów, architektów, miłośników pięknych wnętrz i dobrego projektowania a także osoby urządzające swój dom, poszukujące merytorycznej wiedzy i inspiracji.
 
Będzie to wieczór pełen magii, twórczości i inspiracji, który pozwoli odkryć nowe wymiary w projektowaniu i designie. W programie tego wyjątkowego wydarzenia czeka wiele inspirujących chwil:
 
Marka Kler i dylemat: skóra czy tkanina? Przemierzymy razem ścieżkę wyboru materiałów, by odkryć odpowiedź na to pytanie, która doprowadzi Cię do wnętrz pełnych elegancji i komfortu. Poznacie też nowości w ofercie marki.
 
ArchLine - oczami projektanta. Odkryj narzędzia, które pomogą Ci tworzyć projekty zgodne z Twoją wyjątkową wizją. Poznaj tajemnice projektowania przez pryzmat ArchLine.
 
Spełnianie marzeń o własnym basenie z firmą Garden. Rozpocznij podróż w kierunku luksusu i relaksu, marzenia o własnym basenie są teraz na wyciągnięcie ręki.
 
Meble z włoską duszą - Vero. Wprowadź do swoich projektów nutę włoskiego stylu i elegancji. Poznaj ofertę mebli, które odmienią Twoje wnętrza.
 
Laminam - dotknij nowych wzorów i struktur. Wybierz się w podróż przez powierzchnie, które zachwycają i inspirują.
 
Form at Wood i OWN Studio - drewno jako sztuka. Przekrocz granice konwencji i odkryj, jak drewno staje się nośnikiem Twojej wyjątkowej wizji.
 
Marka Antigo - oświetlenie modułowe. Odkryj fascynujące rozwiązania oświetleniowe, które wprowadzą niepowtarzalny blask do Twoich projektów.
 
Premiera kolekcji 2023 - Halupczok. Poznaj nowości meblowe, które zainspirują Cię do tworzenia wnętrz pełnych charakteru i stylu.
 
Spotkanie z zespołem La Squadra, który jest wynikiem pracy i pasji grupy entuzjastów, zjednoczonych w przekonaniu, że motoryzacja to użytkowe dzieła sztuki zasługujące na zachowanie dla przyszłych generacji. W jej skład wchodzą takie marki jak Ferrari, Maserati, Bugatti, Koenigsegg, Pagani.
 
To jednak nie koniec! Nie zabraknie również warsztatów i konkursów, które pozwolą na doskonalenie umiejętności i zdobycie niezwykle atrakcyjnych nagród. O podniebienia zadba Dobre Bistro w Dobrotece, a wszystko odbędzie się przy lampce lokalnego wina czy filiżance aromatycznej kawy.
 
Serdecznie zapraszamy na Piknik Architekta i Projektanta, gdzie marzenia i inspiracje spotkają się w jednym magicznym miejscu - Dobrotece.
 
Zapisy już teraz na stronie: TUTAJ
 
Do zobaczenia w Dobrodzieniu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!