Dobroteka

Festyn rodzinny z KAMELEONEM

Czwartek 14 września był w naszej galerii Dobroteka dniem pełnym radości, zabawy i twórczej energii! W tym dniu spotkaliśmy się w Dobrotece podczas rodzinnego festynu, zorganizowanego wspólnie ze Szkołą Artystyczno – językową KAMLEON –„ Dobroteka na nas czeka”

Świat jest miejscem, gdzie każdy dzień kryje w sobie potencjał do stworzenia niezapomnianych wspomnień. I tak właśnie stało się podczas festynu rodzinnego "Dobroteka na nas czeka!" To był dzień, który zasiał w naszych sercach nasionka radości i inspiracji.

Na festynie na gości czekały liczne atrakcje, a każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć coś dla siebie. Dla małych artystów zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne, które pozwoliły im wyrazić swoją wyobraźnię i tworzyć dzieła pełne kolorów i fantazji. Warsztaty sensoryczne były prawdziwym wyzwaniem dla dzieci. Dawały im możliwość eksploracji i odkrywania nowych doznań. Nie mogło też zabraknąć wyjątkowego quizu językowo-meblowego Kameleona, który dostarczył uczestnikom mnóstwo zabawy i nowej wiedzy. Takie nietypowe wyzwania pozwalają zrozumieć, jak zaskakujący i fascynujący może być świat.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Po raz pierwszy w historii Dobroteki mieliśmy okazję praktykować jogę na trawie, pod gołym niebem, dzięki Joga ZOKO balans Irmina. To była wyjątkowa sesja jogi, która pozwoliła nam znaleźć spokój i harmonię w sercu tego miejsca. To przypomnienie, że piękno i spokój można znaleźć wszędzie, również w przestrzeni galerii wnętrz.

Nie zapomnieliśmy także o kulinarnych przyjemnościach. Przepyszne kanapeczki Dobre Bistro rozpieszczały nasze podniebienia, a meble Dobroteki stworzyły wyjątkową atmosferę relaksu i przyjemności. To dowód, że piękno i smak idą w parze.

A co z przyszłością? Jeśli pragniecie więcej takich wspaniałych chwil, mamy dla Was dobrą wiadomość! Będziemy kontynuować bezpłatne warsztaty Kameleon Szkoły Artystyczno-Językowej w Dobrotece, przeważnie w trzecią sobotę miesiąca. To będzie okazja do dalszego odkrywania, uczenia się i wspólnego spędzania czasu w świetnej atmosferze.

Dziękujemy Wam, drodzy Goście, za to, że byliście z nami podczas Festynu Rodzinnego "Dobroteka na nas czeka!" Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach, gdzie razem będziemy celebrować piękno życia i kreatywne możliwości uczestniczących w warsztatach dzieci.