Dobroteka

Electro Moto Show - premie i rabaty!

Piękne samochody i najwyższej jakości, komfortowe meble będą królowały podczas tegorocznego Electro Moto Show w Dobrodzieniu.

Galeria wnętrz Dobroteka to miejsce, gdzie prezentowane są meble na światowym poziomie. Wśród firm prezentujących swoją ofertę w naszej galerii znajdziecie markę Kler, Vero oraz Halupczok. Dostępne są tutaj ponadto meble polskich, włoskich, niemieckich czy skandynawskich producentów.

Od 50 lat marka Kler pomaga urządzać rodzime i zagraniczne domy oraz mieszkania, oferując meble i wyposażenie wnętrz o niepowtarzalnym wzornictwie. Unikatowy design, rzemieślnicze podejście do wykonania, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, a przede wszystkim indywidualny stosunek do każdego Klienta to cechy, które wyróżniają firmę na rynku.

Podczas Electro Moto Show meble z oferty Kler dostępne będą z atrakcyjną premią lub rabatem!

Kolejną marką, prezentującą swoją ofertę w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu jest VERO - polska marka specjalizująca się w produkcji mebli wypoczynkowych. Łączy ona w sobie prawdziwy włoski design z solidnym, lokalnym rzemiosłem. Marka Vero od lat współpracuje z włoską projektantką – Concettą Lauriero. Vero to meble na zamówienie – tu Klient decyduje o ich ostatecznym wyglądzie i formie. Naturalna, wysokogatunkowa skóra licowa o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze – lub bogata gama tkanin w pełnej palecie barw. Meble Vero mają nowoczesną budowę modułową. Funkcjonalne kanapy dwu-, trzy- i wieloosobowe powstają tu przez odpowiednie zestawienie modułów – w zależności od potrzeb i rozkładu wnętrza czy też gustów i upodobań jego mieszkańców.

Podczas Electro Moto Show na całą ofertę Vero otrzymacie aż 20% rabatu!

 

Halupczok to marka, która od 18 lat jest synonimem elegancji, stylu i nieustannych innowacji w świecie projektowania wnętrz. Z rzemieślniczą wirtuozerią tworzy spersonalizowane, luksusowe meble na indywidualne zamówienie. Sztandarowym jej produktem są spersonalizowane meble kuchenne, ale firma wyposaża również inne wnętrza jak sypialnie, salony, łazienki, czy miejsca użyteczności publicznej. Produkowane przez Halupczok meble spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Najwyższa jakość surowców oraz  zaawansowana technologia produkcji, przy wykorzystaniu nowatorskich, autorskich rozwiązań, pozwalają na realizację najbardziej wyrafinowanych projektów. Halupczok oferuje pełną gamę usługową począwszy od projektu, poprzez dobór materiałów i optymalnych rozwiązań, po transport i finalny montaż w miejscu inwestycji.  

 

Specjalnie na Electro Moto Show marka Halupczok przygotowała wyjątkowe atrakcje:

- PREMIĘ ZAKUPOWĄ  w wysokości –15%

- PREZENT POWITALNY - Każdy Klient, który podpisze Umowę wstępną w terminie 24-25.06.2023 otrzyma prezent sygnowany stolarską pasją Zespołu Halupczok

- KAWIARENKA HALUPCZOK CAFE- W terminie 24-25.06.2023 zapraszamy gości galerii do kawiarenki Halupczok Cafe na degustację autorskiej kawy Halupczok Excellence

- LOTERIA PREZENTOWA - wszystkich odwiedzających salon w dniach  24-25.06.2023 zapraszamy do udziału w loterii. Spośród osób, które wezmą udział w loterii, zostaną wylosowane 3, które otrzymają autorski zestaw prezentowy ze strony marki. Regulamin loterii dostępny w salonie Halupczok Dobrodzień.

 

 

O szczegóły ofert promocyjnych pytajcie na stoiskach!