Dobroteka

Bądź z nami podczas Pikniku Kler Garden

Spotkajmy się w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu podczas tegorocznego Pikniku Kler Garden!  Sobota, 13 maja br. w godz. 10.00-18.00.

Z przyjemnością zapraszamy na Piknik Kler Garden, podczas którego marka Kler zaprezentuje najnowszą ofertę Kler Garden. Kolekcje przygotowane z myślą o miłośnikach relaksu na świeżym powietrzu - meble do ogrodu, ogrodu zimowego czy na taras, pozwalają na komfortowe odpoczywanie oraz biesiadowanie na świeżym powietrzu, niczym w eleganckim salonie czy jadalni wewnątrz domu.

To nie wszystko - marka Kler oferuje swoim gościom atrakcyjne rabaty oraz kredyt 0% na meble i dekoracje. Ponadto marka Vero zaprezentuje swoją najnowszą ekspozycję, mebli wypoczynkowych - sof, narożników, foteli oraz łóżka sypialniane.

A to jeszcze nie koniec - marka Halupczok przygotowała dla Was specjalną ofertę - PREMIĘ ZAKUPOWĄ! Co więcej - każdy Klient, który podpisze Umowę wstępną w dn. 13 maja br. otrzyma prezent sygnowany stolarską pasją Zespołu Halupczok. URODZINOWA LOTERIA - Odwiedzających salon kuchni Halupczok w dn. 13 maja br. zapraszamy do udziału w loterii prezentowej: spośród osób, które wyrażą chęć udziału w loterii, zostaną wylosowane 3, które otrzymają autorski zestaw prezentowy ze strony marki. Regulamin loterii dostępny w salonie Halupczok Dobrodzień. Ponadto salon zaprosi na pyszną kawę Halupczok Excellence, która z pewnością zadowoli najbardziej wymagających smakoszy.

Partnerem Pikniku Kler Garden jest firma SELT, uznany producent systemów przeciwsłonecznych w Europie, którego oferta obejmuje nowoczesne pergole, żaluzje fasadowe, markizy, Refleksole oraz Sunbreakery, zapewniające idealny klimat do relaksu.

Podczas wydarzenia przeprowadzony zostanie również pokaz przygotowania potraw, które sprawdzą się doskonale podczas pikników. Na live cooking zaprosi zespół Dobrego Bistro w Dobrotece. Goście będą mieli okazję spróbować wyśmienitych dań a także cieszyć podniebienie filiżanką aromatycznej kawy i słodkim co nieco.

Nie przegapcie okazji, aby odwiedzić Piknik Kler Garden w sobotę 13 maja w godzinach od 10.00 do 18.00 w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu!