Dobroteka

Strefa kobiet Elecro Moto Show

Serdecznie zapraszamy do Dobroteki na Electro Moto Show i imprezę towarzyszącą "Strefa kobiet Electro Moto Show".


W programie: prezentacja i możliwość odbycia jazd testowych wybranymi modelami samochodów elektrycznych i hybrydowych marek BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot a także rowerami elektrycznymi.

Wszystkie panie szczególnie zapraszam do "Strefy kobiet", gdzie zadzieje się wiele merytorycznych i ciekawych spotkań.


Program:
SOBOTA 25.06.2022
godz. 12.00 – powitanie: Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Doktorvolt, Dobroteka
godz. 12.10 - Beata Szulc* - Budżet domowy kobiecym okiem.
godz. 13.00 - Małgorzata Czelnik – Ociepka* - Jak dziś kobiety mogą skutecznie radzić sobie ze stresem i przeciążeniem?
godz. 14.00 - Brodacki Studio - Prelekcja na temat nowości branży beauty na rok 2022. Makijaż, pokaz fal glamour.
godz. 15.00 - Remigiusz Wachowski - Co robić, gdy bolą plecy?
godz. 15.30 - Monika Bartoszek - Zdrowa dieta to zdrowe ciało i umysł.


NIEDZIELA 26.06.2022
godz. 10.00 - 17.00 - spotkanie z Moniką Bębenek - florystką, która poprowadzi pełne inspirujących pomysłów warsztaty florystyczne

W sobotę i niedzielę w godz. 10.00 - 18.00 będzie można zasięgnąć fachowej porady fryzjerów i kosmetyczki (Brodacki Studio) oraz dietetyczki (Healthy Belly) i fizjoterapeuty (Zdrowy Seans), który zaprezentuje również komorę hiperbaryczną.

*W sobotę po warsztatach będzie możliwość indywidualnych rozmów z Panią Beatą Szulc i Małgorzatą Czelnik – Ociepka

 

Strefa piękna Huberta Brodackiego:

1) Strefa Fryzjerska dla Kobiet

1a. Konsultacje i porady w dziedzinie pielęgnacji włosów.
Salony Huberta Brodackiego współpracują z elitarnymi markami Fryzjerskimi Loreal Professionel, Kérastase Paris, Inoar oraz Hairtalk. Ekspert w strefie pielęgnacji włosów skupiać będzie się na kompleksowo przeprowadzonej konsultacji, przy pomocy mikro kamery oraz na organoleptycznym sprawdzeniu włókna włosa. Po konsultacjach Fryzjer będzie w stanie określić kondycje, problem oraz ewentualną przyczynę problemów włosa i skóry głowy, nakreśli również klientowi drogę, którą trzeba przejść by uzyskać zdrowe i lśniące włosy

1b. Konsultacje kolorystyczne oraz stylizacyjne.

Fryzjer przy pomocy kół kolorystycznych będzie w stanie określić typ urody oraz doradzi w jakich kolorach włosów, ubrań lub make up’u dana osoba będzie wyglądać lepiej i promienniej. Doradzimy również klientce biorąc pod uwagę jej typ urody, geometrię twarzy i wiele innych aspektów jakie cięcia sprawiłyby poprawę wyglądu.

2. Strefa Kosmetologii

Osoby odpowiedzialne za strefę Salonu Kosmetycznego Huberta Brodackiego będą przeprowadzać analizy skóry twarzy lub całego ciała by pomóc dostosować odpowiednie zabiegi Kosmetologiczne i Specjalistyczne. Pomożemy również w doborze pielęgnacji domowej. Kobiety odwiedzające strefę Salonu Kosmetycznego będą mogły zasięgnąć opinii i inspiracji w odniesieniu do makijażu dziennego.

3. Strefa Barbera

Coś dla Panów. Udzielimy Panom odpowiedzi na wszelkie pytania jak pielęgnować brodę i włosy. Strefa Barbera prowadzona będzie przez osoby z ogromnym doświadczeniem.

4. Strefa dla dzieci

Młodzież Salonów Fryzjerskich Huberta Brodackiego zajmie się również najmłodszymi gośćmi. Plecionki, warkoczyki, wystrzałowe fryzury I morze kolorów... pomysłów i marzeń Fryzjerskich tyle co głów.

Zdrowy Seans

Remigiusz Wachowski – właściciel firmy „Zdrowy seans”, fizjoterapeuta, specjalizujący się w fizjoterapii sportowej i trener przygotowania motorycznego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Oprócz ogromnej fachowości, odznacza się wielką pasją, którą wykorzystuje we  współpracy z piłkarzami OKS-u Olesno, siatkarkami UKS Korona Olesno i tenisistami z oleskiego klubu Arkademia Tenisa. Założycie gabinetu fizjoterapii PalpoMed w Oleśnie.

Centrum sportowo-zdrowotne oferujące wsparcie fizjoterapeutyczne, sportowe oraz zdrowotne na najwyższym poziomie.

Centrum oferuje usługi fizjoterapeutyczne, treningi motoryczne oraz zajęcia cykliczne fitness dla osób w różnej kategorii wiekowej i o każdym stopniu zaawansowania, masaże twarzy i ciała, łagodna tlenoterapia hiperbaryczna. Zespół stanowi 11 osób - magistrowie fizjoterapii, specjaliści tlenoterapii, trenerzy, masażyści.

Promowanie zdrowego stylu życia, zaprezentowanie konwencjonalnych i niekonwencjonalnych metod powrotu do sprawności fizycznej, zaprezentowanie oferty obiektu, ukazanie potencjału organizacji Zdrowy Seans, umożliwienie konsultacji z naszymi specjalistami z różnych dziedzin.

Komora hiperbaryczna - Regeneracja | Zdrowie | Uroda

Łagodna terapia hiperbaryczna to zabieg leczniczy, którego działanie opiera się na wykorzystaniu czystego tlenu w warunkach odpowiednio wysokiego ciśnienia. Umożliwia dostarczenie komórkom zwiększonych dawek tlenu, co sprzyja leczeniu wielu schorzeń, m.in.: łuszczyca, migrena, depresja, reumatyzm, dodatkowo działa korzystnie na urodę, spowalnia procesy starzenia, poprawia cerę i kondycję skóry. Jest także doskonałym uzupełnieniem fizjoterapii.

Monika Bartoszek - właścicielka firmy "Healthy Belly", współpracująca z zespołem „Zdrowy seans”. Dietetyka to jej największa pasja - uważa, że prawidłowa dieta to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Zajmuje się dietoterapią (w nadwadze i otyłości, insulinooporności i cukrzyci (typ 1 i 2), chorobach tarczycy, problemach jelitowych, chorobach o podłożu autoimmunologicznym). W swojej pracy z pacjentem stawia przede wszystkim na indywidualne podejście, pełne wsparcie i motywację!

 

Monika Bębenek – założycielka prywatnej szkoły florystycznej „Kwitnące Horyzonty”, z zamiłowana nauczycielka florystyki, kobieta o zielonej głowie – w przenośni i dosłownie.  Wiele lat temu postanowiła zarazić ludzi swoją miłością do kwiatów i natury, od 20 lat jest właścicielka kwiaciarni „Zielona Gęś” w Opolu. To również trener personalny, laureatką wielu nagród, vice Mistrzyni Polski we florystyce (Poznań, 2005), sędzia międzynarodowy w sztuce florystycznej.

 

Małgorzata Czelnik – Ociepka - Provider TRE®, praktyk Access Bars®, Access Facelift® i praktyk BreathFlow, Coach Wzmacniania Rezyliencji i Terapeuta Integracji Świadomości®, praktyk Zarządzania i Facylitatorem.

 

Beata Szulc – Coach , Trener, Starszy Specjalista ds. Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim