Dobroteka

Festiwal Wnętrz i Dekoracji w Dobrotece

Zapraszamy do Dobroteki w dniach 26 listopada - 12 grudnia br. na Festiwal Wnętrz i Dekoracji!

Poznajcie oferty promocyjne, jakie specjalni na ten czas przygotowały marki Kler, Vero, Halupczok i CASA Dywany!

Wyjątkowe rabaty i premie na kolekcje mebli i dekoracji. Mnóstwo inspiracji i prezentacja najnowszej oferty marek!

Marka Kler przygotowała dla Państwa rabat w wysokości 15% na całą ofertę dekoracji Kler Accessories! Ponadto, w ramach promocji Black Days czekają na Państwa PREMIE i wysokie rabaty na wybrane kolekcje!

Marka Vero oferuje 15% rabatu na stoliki a także wyprzedaż wybranych dekoracji i akcesoriów z rabatem do 50%. Ponadto do 29 listopada, w ramach promocji Black Weeks przygotowała specjalny rabat -15% na wszystkie kolekcje Vero!

Halupczok Kuchnie i Wnętrza zaprasza na aromatyczną autorską arabikę Halupczok Excellence! Ponadto, zachęca do skorzystania z oferty promocyjnej Black Week! Zamawiając zestaw mebli kuchennych wraz z kompletem urządzeń AGD do 27.11.2021r. otrzymają Państwo rabat w wysokości 10%! Dodatkowo, do 30 listopada mogą Państwo wziąć udział w programie bonusowym KULINARNA PERFEKCJA W PREZENCIE!

Casa Dywany w Dobrotece w ramach Festiwalu Wnętrz i Dekoracji przygotowała specjalny rabat w wysokości 15% na całą ofertę dywanów! Sprawdźcie również ofertę dywanów z rabatem wyprzedażowym, sięgającym -40%!

 

O szczegóły proszę pytać w salonach Kler, Vero, Halupczok i Casa w Dpbrotece!

Serdecznie zapraszamy!