Dobroteka

Premiera 2021r. - Industria marki Halupczok!

Nowa kolekcja mebli kuchennych INDUSTRIA - artyzm płynący z symetrii

Kuchnia Industria, nowość w produktowym portfolio marki, dowodzi odwagi, z jaką projektowy zespół  Halupczok przełamuje aranżacyjne schematy, czyniąc prozaiczną czynność gotowania doznaniem estetycznym.

Różnorodność finezyjnie połączonych faktur

Kolekcja Industria dedykowana jest koneserom wnętrz prostych i efektownych zarazem. Skryte w niej ascetyczne piękno to wynik zespolenia wyjątkowego wzornictwa i szlachetności materiałów, tworzących kompozycję o frapującej, industrialnej stylistyce. Dopracowana w szczegółach nowoczesna linia wyspy kuchennej urzeka różnorodnością faktur, finezyjnie łącząc granit z naturalnym dębem.

Nieprzeciętna harmonia formy 

W projekcie kuchni Industria loftową elegancję oparto na rytmie wzorniczych detali. Pionowe ryflowania frontów meblowych w odcieniu głębokiego brązu harmonijnie korespondują z wertykalnymi akcentami zdobiącymi szyby podświetlonych witryn.

Na styku natury i technologii

Funkcjonalny walor projektu kuchni Industria eksponują pojemne szuflady i półki ukryte w wyspie kuchennej. Mobilny front meblowy, odsłaniający praktyczny regał na kuchenne bibeloty, oparto na autorskim systemie otwierania. Symetria formy i innowacyjność rozwiązań to duet, jakiemu kuchnia Industria zawdzięcza swój unikatowy sznyt, doskonale wpisujący się w każde współczesne wnętrze.