Dobroteka

KLER na targach iSaloni 2012 w Mediolanie

KLER S.A. po raz ósmy zaprezentował swoją kolekcję mebli podczas najbardziej prestiżowej wystawy wyposażenia wnętrz na świecie – Salone Internazionale del Mobile 2012. W Mediolanie wyznacza się najnowsze trendy i określa, co z prezentowanych innowacji za kilka tygodni znajdzie się w salonach sprzedaży na całym świecie.

W tym roku firma KLER na stoisku o powierzchni blisko 300 m2 zaprezentowała sześć premierowych kolekcji mebli wypoczynkowych autorstwa międzynarodowego zespołu projektowego pracującego pod patronatem Piotra Klera. Modele te należą do nowoczesnej linii produktów, którą charakteryzuje lekkość, prostota, naturalność i dobry, europejski design. Piotr Kler osobiście dokonywał premierowych prezentacji.

Firma KLER została zaproszona do renomowanego pawilonu nr 14, w którym swoje wzory przedstawiały największe światowe marki.

Spektakularne stoisko utrzymane było w zawężonej, stonowanej kolorystyce, łączyło klasyczny i elegancki wystrój z nowoczesnym sposobem oświetlenia z elementami tradycyjnymi, takimi jak koronki.

Nowa koncepcja wizualizacyjna zdecydowanie wyróżniała się spośród innych stoisk światowych liderów meblarstwa.