Dobroteka

V edycja Arena Design w Poznaniu

W dniach 5-8 marca br. w pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich już po raz 5-ty miało miejsce wydarzenie pod nazwą Arena Design, które obejmowało konkurs Top Design, wystawy wzornictwa przemysłowego oraz wykłady dotyczące projektowania. Dobroteka miała sweoją reprezentację we wszystkich wydarzeniach.

Na swojej 60-cio metrowej ekspozycji Dobroteka zaprezentowała efekty warsztatów „Dobry Tydzień Projektanta”, przykłady produktów prezentowanych na Forum Projektanta oraz wybrane elementy oferty handlowej. Na stoisku można było porozmawiać z uczestnikami warsztatów oraz dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, aby zakwalifikować się do kolejnej edycji tego wydarzenia. Można było również zapoznać się z sondażową ofertą projektantów poszukujących producentów oraz opinii potencjalnych klientów na ich propozycje koncepcyjne. Ciekawostką w ofercie był rower Strida, nowe rozwiązanie na komunikację w wielkich miastach.

Na stoisku również znajdował się produkt pretendujący do nagrody Top Design – ławeczka Astrini Design z kolekcji „Miejski Alfabet”.