Dobroteka

Przedstawiciele Dobroteki na targach iSaloni w Mediolanie

W ten tętniący designem tydzień nie mogło braknąć przedstawicieli Dobroteki na wydarzeniach w Mediolanie. Z precyzyjnie zaplanowaną marszrutą odwiedziliśmy współpracujące z nami marki, oceniając ich nowe propozycje pod kątem wykorzystania w ofercie Dobroteki. Poszukiwaliśmy również nowych kontaktów i produktów aby uaktualniać i poszerzać ofertę Dobrej Wzorcowni w Dobrotece. Odwiedziliśmy również salon Satelite aby rozpoznać kreatywne poszukiwania wchodzących na rynek projektantów. NIe zabrakło nas również na ekspozycjach dotyczących biur i oświetlenia, które w tym roku towarzyszyły ekspozycjom meblowym do salonów.

Mediolan podczas tych targów to nie tylko design ale również propozycje klasyczne wyposażenia wnętrz, szanując takie upodobania naszych klientów odwiedziliśmy najlepszych reprezentantów tej stylistyki.

„Zaobserwowaliśmy powrót do solidnego warsztatu projektowego – wiele firm prezentowało sprawność ręki i oka prezentując odręczne propozycje projektowe” - powiedział Jan Cegiełka, Dyrektor Kreatywny Dobroteki.