Dobroteka

Wiosenny wieczór w Dobrotece

Z okazji 1-ych urodzin zaprosiliśmy naszych Klientów do spędzenia w Dobrotece jednego z pierwszych wiosennych wieczorów. W piątek 19 kwietnia odbył się event, podczas którego zaproponowaliśmy gościom mnóstwo atrakcji.

Wiele wrażeń zafundował gościom pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu pary należącej do Stowarzyszenia Miłośników Tańca „SUKCES” w Kluczborku. Pokaz mody młodych, polskich projektantów – Agi Pou i Eweliny Dec współpracujących z Panią Elizą Osypka z firmy Wszystkim Modnie wzbudził szczególnie pozytywne emocje. Paniom bardzo podobał się  pokaz wiosennego makijażu w wykonaniu wizażystki z drogerii Douglas. Podczas imprezy zorganizowaliśmy kącik SPA, gdzie można było skorzystać z zabiegów SPA i zabiegów na dłonie, wykonywanych przez hotel POD KAMIENIEM w Borkach Małych. Podczas eventu można było uczyć się gotowania od samego mistrza Filipa Schmidta, a także spróbować specjałów przygotowanych przez Niego na urządzeniach AGD marki Gaggenau, na meblach kuchennych Halupczok. Firma Meblonowak zaprezentowała kolekcję pięknych tkanin prosto z Paryża a gości zabawiał iluzjonista. Stoisko firmy Vero uświetniła wystawa fotografii Małgorzaty Pióro, Villa Coloniale zaproponowała lawendowe zapachy i degustację prowansalskich win. Panowie mogli zagrać w bilard na stole marki Lissy czy też skorzystać z bezplatnych porad architektów. Mercedes Benz reprezentowany przez firmę Mirosław Wróbel z Opola zaprezentował swój premierowy samochód – Mercedes CLA a także najnowszy model klasy E. Podczas imprezy można było umówić się na jazdę próbną ale też wygrać jeden z dwóch weekendów z premierowym samochodem!

A wszystko uświetnił występ zespołu MIDNIGHT BAND a także pyszny catering przygotowany przez Restaurację Hotel Spa NA KAMIENIU a także nasze, dobrotekowe DOBRE BISTRO.