Dobroteka

 

Kompleksowa realizacja projektów inwestycyjnych

Dobroteka to także zespół projektantów, specjalistów w zakresie kompleksowej aranżacji i wyposażenia wnętrz. Projektujemy własne rozwiązania – począwszy od projektu architektonicznego obiektu, poprzez projekt wnętrz, aż do własnego wykonawstwa wykończeniowego. Organizujemy cały proces lub dowolny jego etap. Współpracujemy z większością polskich i zagranicznych producentów z branży wyposażenia wnętrz. Oferujemy meble, ale także podłogi, ściany (farby, tapety), oświetlenie, armaturę łazienkową i wszystko co niezbędne by kompletnie zrealizować dowolny projekt.

Z sukcesem zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt mniejszych i większych projektów inwestycyjnych.

Współpraca z Dobroteką to oferta dla tych Klientów, którzy cenią swój czas, komfort przy realizacji inwestycji oraz chcą uzyskać najlepsze ceny materiałów i produktów niezbędnych do wdrożenia ich projektu w życie. Nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych, pozwoliło nam na wynegocjowanie najlepszych warunków współpracy z producentami i dostawcami z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Chciałbyś oryginalnie zaprojektować swój dom lub mieszkanie? Szukasz sposobu na bezproblemową realizację swojego projektu wnętrza, od „A” do „Z”?

Zaufaj Dobrotece! Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu!

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Biuro Obsługi Inwestycji:

Tel. 34 372 49 02

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.