Dobroteka

W środę 29 sierpnia br. odbyła się prezentacja koncepcji meblarskich wykonanych przez uczestników warsztatów „Dobry Tydzień Projektanta”. Autorzy przedstawili ofertę producentom – uczestnikom warsztatów, zostały dokonane wybory projektów do prototypowania.
Na otwartym „Forum Projektanta” zostały zaprezentowane projekty autorskie uczestników warsztatów, ale i gości zaproszonych na forum, wśród nich  projektant z Danii Arkadiusz Kulon, Pani Dorota Policht z firmy INSPIRAZIA z Holandii oraz Pani Adriana Fokkens – Mielczarek z firmy Anima Design.  Zaprezentowane projekty wzbudziły żywe reakcje wśród producentów, doprowadziły do rzeczowych dyskusji na tematy estetyczne  technologiczne.  Wieczór zakończono przy nieformalnych rozmowach na wolnym powietrzu, przy grillu, w którym udział wzięli zarówno projektanci jak i producenci.

W dniu dzisiejszym od wczesnych godzin rannych projektanci rozpoczęli pracę w zakładach produkcyjnych. Potrwa ona 2 dni i jej efektem będą prototypy meblowe,które zostaną zaprezentowane na kończącej warsztaty wystawie, w sobotę 1 września o godz. 13.00 w Dobrotece.