Dobroteka

Dobroteka oraz Publiczne Gimnazjum w Dobrodzieniu zapraszają wszystkie gimnazja z woj. opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego do udziału w konkursie pt. "Fantazyjne etui na telefon, tablet".

Celem konkursu jest wykonanie i prezentacja „Fantazyjnego etui na telefon, tablet”, propagowanie tradycji rzemiosła artystycznego wśród młodzieży gimnazjalnej, rozwijanie i doskonalenie kreatywności młodych ludzi.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie w czasie trwania Konkursu wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu, 46 – 380 Dobrodzień, ul. Piastowska 17 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Konkursu jest udostępniony do pobrania na stronie www.pgdobrodzien.wodip.opole.pl lub www.dobroteka.pl Liczba zgłoszeń z każdej szkoły jest nieograniczona. Nabór do konkursu będzie prowadzony do 28 lutego 2017r.

Prace należy nadsyłać do dnia 07 kwietnia 2017 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II, 46 – 380 Dobrodzień, ul. Piastowska 17, z dopiskiem „Fantazyjne etui na telefon, tablet”.