Dobroteka

Przedstawiamy kolekcję Kler Aroma

Historia, która rozkwita jak pąk kwiatu, historia, która przeplata się z zapachem: Kler Aroma. Pełna magii kolekcja zapachów, dostępna w galerii wnętrz Dobroteka.

Kolekcja Kler Aroma to nie tylko zapachy, to nie tylko płomień świecy tańczący w ciemności. To opowieść, wpleciona w każdą kropelkę sojowego wosku, zanurzonego w tajemniczych aromatach stworzonych z miłości do natury i sztuki. Pozwólcie, że podzielimy się z Wami historią, która nadaje tym zapachom skrzydeł.

W sercu kolekcji Kler Aroma tkwi opowieść, która rozwija się niczym pąk kwiatu, rozkwitając w przestrzeni Twojego domu. To nie tylko zapach, nie tylko płomień tańczący w ciemności, ale również magiczna podróż przez historię, wplecioną w każdą kropelkę sojowego wosku.

Kler Aroma to nie tylko firma, to rodzina przesyłająca tradycję z pokolenia na pokolenie. Inicjatywę przejęła Olivia, artystyczna dusza, wnuczka Piotra Klera. Jej pasja do piękna, sztuki i natury stała się impulsem do rozpoczęcia magicznej opowieści.

W pracowni Olivii, gdzie każdy detal jest dziełem rąk, narodziły się unikatowe sojowe świece. Każda z nich to odzwierciedlenie sztuki, unikalna receptura i autorska kompozycja zapachowa. Inspiracja płynęła z Grasse, perły południowej Francji, stolicy perfum świata. Tam, wspólnie z doświadczonym zespołem perfumiarzy i laborantów, Olivia zgłębiała tajniki sztuki zapachów, tworząc symfonię natury, elegancji i tradycji.

Olivia, dziś jest nie tylko "szefem kuchni" projektu, ale także sercem bijącym w każdej kropelce olejku eterycznego, w każdym oddechu kolekcji Kler Aroma. Jej pasja, zaangażowanie i artystyczny geniusz sprawiają, że żaden zapach nie opuszcza pracowni bez jej akceptacji i twórczego wkładu.

Świece, perfumy, dyfuzory i mgiełki zapachowe Kler Aroma to nie tylko ognisko, to historia, która płonie w Twoim domu. Świece ręcznie wypełnione sojowym woskiem, pozbawione toksyn i substancji chemicznych, są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale też dla ciała. Wosk sojowy, pochodzący z odnawialnych źródeł, sprawia, że płomień tańczy dłużej, równomierniej, bezdymnie, wypełniając przestrzeń magicznym aromatem.

Podaruj swojemu domowi historię, przytulność i wyjątkową atmosferę dzięki Kler Aroma - galerii wnętrz, gdzie zapach staje się sztuką, a każda świeca to opowieść, która rozkwita jak pąk kwiatu.