Dobroteka

Trendy w projektowaniu nowoczesnej kuchni.

Trendy w projektowaniu nowoczesnej kuchni.

Projekty współczesnych kuchni nieustannie ewoluują, tak by jak najlepiej odpowiadać na rosnące oczekiwania co do poziomu ich komfortu i funkcjonalności. Nowatorstwo rozwiązań i zaawansowane technologie stosowane przez firmę Halupczok to siła napędowa, stanowiąca czynnik przewagi konkurencyjnej. Kuchnia jako epicentrum wielu domowych obowiązków, jest idealną przestrzenią dla innowacyjnych rozwiązań. Niezmiennie od lat pierwiastek wynalazczości obok oryginalnych form i nowoczesnego wzornictwa jest elementem wyróżniającym kolekcje kuchenne marki Halupczok.

Meble Halupczok – to nas wyróżnia!

Kuchnię Rivoli wyposażono w autorski system regulacji wysokości umieszczenia szuflad, dający możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb, związanych z przechowywaniem różnorodnych gabarytowo elementów wyposażenia kuchennego. Patent ten zwiększa walor funkcjonalny kuchni, intensyfikując jednocześnie poczucie harmonii pomiędzy projektem a oczekiwaniami i potrzebami domowników.

Wyjątkowość współczesnych mebli do kuchni kryje się w ich wnętrzu, przybierając postać zaawansowanych technologicznie pionierskich rozwiązań. Tak jest w przypadku kuchni Siena, pochodzącej z kolekcji marki Halupczok, którego uchwyty frontów meblowych podświetlono za pomocą bez kablowej, niskonapięciowej instalacji, nagrodzonej w 2019r. patentem Urzędu Patentowego RP.

Miłośnicy nowoczesnych technologii we wnętrzach kuchennych, mają szansę odnaleźć w kuchniach Halupczok coś tylko dla siebie. Wiele z nich, szczególnie te wyposażone w mobilne rozwiązania jak ruchome barki, wysuwane blaty czy okapy, doskonale współgrają z inteligentnymi systemami, integrującymi oświetlenie, ogrzewanie czy klimatyzację w całym domu. W kuchni Toscana istnieje możliwość zdalnego uruchomienia blatu wyspy kuchennej, wysunięcia okapu czy włączenia oświetlenia, z każdego miejsca w domu za pomocą telefonu lub dedykowanego pilota.

Współczesne materiały wykorzystywane w produkcji mebli, to nowoczesne surowce, niejednokrotnie powstałe przy użyciu zaawansowanych technologii. Jedną z nich jest nonotechnologia, która dynamicznie wkracza w branżę meblarską. Z jej udziałem powstają odporne na wysokie temperatury i zarysowania materiały m. in. laminaty, służące za surowiec na blaty kuchenne oraz fronty meblowe. „Wysokie właściwości wytrzymałościowe takich materiałów, dają nie tylko gwarancję użytkowania przez długi czas, ale i przez możliwość eliminowania ze swojej powierzchni drobnych zarysowań powstałych podczas codziennego użytkowania, zachowania kondycji mebli w nienaruszonym stanie” przyznaje Ewelina Dekordy, specjalista ds. marketingu w firmie Halupczok.

Wyspa kuchenna w kuchni Eleganza, utrzymanej w stylu glamour, powstała właśnie z takiego laminatu, podobnie jak blat kuchenny kolekcji Toscana, uruchamiany z każdego miejsca w domu za pomocą aplikacji w smartfonie. Wyjątkowość współczesnych kuchni podkreśla również szlachetność oraz unikatowość zastosowanych materiałów i rozwiązań. Kolekcja Marrone łącząca minimalistyczną formę z wyrafinowanym wzorniczo sznytem, wyposażona została w lśniące fronty, które pokryto lakierem zawierającym opiłki prawdziwego kruszcu – brązu, które nadają dyskretny połysk czyniąc fronty zdecydowanym atutem dekoracyjnym.

Meble Halupczok to kuchnie wyjątkowe. Powstają na indywidualne zamówienie, podczas pracy z projektantem. Dobroteka – salon meblowy Dobrodzień – daje Państwu możliwość zobaczenia i przetestowania funkcjonalności jakie dają meble Halupczok. Zapraszamy do naszego dobrodzieńskiego salonu meblowego!