Dobroteka

Udekoruj wnętrze na jesień!

Piękne wnętrza wymagają wyjątkowej oprawy. Poza meblami, które będą stanowiły centralny element wystroju, ważne są dodatki, które nadadzą mu charakteru i klimatu.

Zacznijmy od podłogi. Dywan. Dodaje wnętrzu ciepła ale też może być jego efektowną ozdobą. Wielki wybór kolorów, które wcale nie muszą być nudne, wzorów i faktur daje szerokie możliwości. Ważna jest jakość wykonania dywanu oraz to, żeby dobrać odpowiedni jego rozmiar. W ofercie Dobroteki mamy nie tylko dywany wykonane maszynowo, polecamy również dywany tkane ręcznie a także takie, które zostały wykonane z kawałków skóry naturalnej. One naprawdę pozwolą uzyskać efekt „wow”!

W wielu domach tylko okazjonalnie przydaje się dodatkowe miejsc siedzące. Świetnie się do tego nadadzą różnego rodzaju siedziska – worki, pufy i taborety. Te, które oferujemy w Dobrotece wyróżniają się jakością wykonania, ciekawą formą i zwracającą uwagę kolorystyką. Kształt walca, nałożonych na siebie krążków czy też oplecionych kostek przyciąga uwagę a miłe w dotyku tkaniny i wyraziste kolory podkreślają urok tych elementów.

Niezwykle istotnym elementem każdego wnętrza jest światło. Dzisiaj lampa to już nie tylko element świecący, to znacznie częściej ozdoba wnętrza. Bogactwo form urzeka i wprowadza nas do baśniowej krainy światła. Lampy proste lub złożone z wielu elementów, szklane z elementami metalowymi, mniej lub bardziej ozdobne, solo lub całe kolekcje…. Wiszące, podłogowe czy biurkowe. Wybór nie będzie łatwy, jednak warto podjąć ten trud, aby efekt końcowy był zachwycający.

                            

Elementy miękkie takie jak narzuty, pledy i poduszki to elementy, dzięki którym w najprostszy sposób dokonamy metamorfozy wnętrza. Wystarczy zmienić kilka poduszek i pled, a salon będzie wyglądał świeżo i elegancko.

A teraz, zapraszamy do krainy dodatków dekoracyjnych, wśród których można poczuć się jak bajkowa „Alicja w Krainie Czarów”. Wazony, patery, świeczniki, ramki, lustra i zegary dostępne w ofercie w Dobrotece dają nieograniczone wręcz możliwości. Ale to, co zachwyca najbardziej to duże formy posągów, kolekcje wazonów i donic, które staną się piękną osłoną dla domowej zieleni.

Formy duże zachwycają, a te małe sprawdzą się doskonale w roli domowej biżuterii. I co najważniejsze – nie ilość a jakość. Naprawdę, czasami jeden spektakularny element dekoracyjny sprawdzi się znacznie lepiej, niż wiele, często przypadkowo zestawionych ze sobą przedmiotów.

Dzięki dodatkom dekoracyjnym w łatwy sposób możemy dokonać metamorfozy naszego wnętrza. Możemy je zmieniać na przykład zgodnie z porami roku, na każdą z nich wybierając dekorację w innym kolorze.

Warto wykorzystywać we własnych wnętrzach moc dodatków dekoracyjnych. Dzięki nim, bez kosztownych remontów odmienisz swoje wnętrze.

Zapraszamy do Dobroteki na JESIENNY FESTIWAL DEKORACJI!

2 – 17 października 2020r.

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 19.00
w soboty w godzinach 10.00 – 18.00

Dobroteka Meble i Wnętrza
ul. Oleska 35
46-380 Dobrodzień