Dobroteka

Skóra czy tkanina?

Skóra czy tkanina?

To pytanie, które stawia sobie wiele osób urządzających swój salon. Każda opcja ma swoje plusy i minusy, które musimy zestawić ze sobą by wybrać to, co dla nas i naszych najbliższych będzie najlepsze.

Dzisiaj skupmy się na tkaninie. Wyjątkowej tkaninie, którą nie tylko można wyczyścić samą wodą ale też minimalizują skutki działalności naszych domowych zwierząt. Aquaclean to tkaniny posiadające ochronną powłokę, która została opracowana w oparciu o innowacyjną technologię Aquaclean.  To rewolucyjne wykończenie tkanin, pozwalające na usuwanie plam za pomocą samej wody - pomaga łatwo usuwać większość plam (z wina, atramentu, sosów, tłuszczu, błota, czekolady, kremu, itp.).

Wystarczy: usunąć resztki zanieczyszczenia z tkaniny, pokryć plamę wodą, bezpośrednio bądź za pomocą nasączonej i wyciśniętej ściereczki, zostawić na kilka sekund. Delikatnie zetrzeć plamę ściereczką a jeżeli nie zniknie całkowicie, powtórzyć proces do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Aquaclean Technology to zaawansowana ochrona obicia sofy. Poszczególne włókna tkaniny pokryte zostały niewidzialną warstwą molekularną, która zapobiega przenikaniu zanieczyszczeń do tkaniny. Safe front jest ochroną przed roztoczami, bakteriami i grzybami. To metoda eliminacji roztoczy z tkaniny, która jest w pełni bezpieczna i ekologiczna. Rozwiązanie to jest tarczą, która w naturalny sposób zapobiega rozmnażaniu się roztoczy kurzu domowego, chroni też tkaniny przed bakteriami i grzybami.

Wspólna formuła AQUACLEAN i SAFE FRONT® jest całkowicie skuteczna nawet po wielu praniach i latach użytkowania.

 

Oferta tkanin Aquaclean dostępna jest w Dobrotece, w ofercie marki VERO.