Dobroteka

Jak stworzyć wyjątkowy ogród?

Ogród i taras coraz częściej staje się przedłużeniem salonu, w okresie od wiosny do jesieni  to ważne dla nas miejsce – odpoczywamy tam, relaksujemy się i biesiadujemy w gronie bliskich nam osób.

Zadbajmy więc, by nasz taras, ogród czy ogród zimowy był miejscem pięknym i sprzyjającym odprężeniu po ciężkim dniu pracy. Oferta mebli do ogrodu jest bardzo szeroka. Zastanówmy się, które meble najlepiej spełnią nasze oczekiwania i sprawią, by również przestrzeń zewnętrzna była wyjątkowa.

Najważniejsze powinny być meble wypoczynkowe, bo to właśnie na nich spędzamy najwięcej czasu relaksując się. Od wygodnych kanap z miękkimi poduchami począwszy, poprzez zachęcające do wypoczynku leżanki i szezlongi, po mobilne leżaki, z którymi w łatwy sposób możemy podążać np. za zmieniającym swe położenie słońcem.

Ważnym uzupełnieniem mebli wypoczynkowych w ogrodzie będą stoliki kawowe i niewielkie pomocniki. Ważny jest również materiał, z których wykonane są meble do ogrodu, na taras czy ogrodu zimowego. W ofercie Dobroteki dostępne są meble o lekkiej konstrukcji, wykonane z tworzyw a nawet sznurka. Warto jednak przyjrzeć się pięknym meblom na drewnianych podstawach, które w połączeniu z kolorowymi poduchami stworzą wyjątkowy nastrój.

Jeżeli mamy sporo miejsca, możemy pomyśleć o dużym i wygodnym stole, do którego dobrać możemy odpowiednie krzesła czy też ławy. Te meble, przy których w ciepłych miesiącach będziemy spotykać się z bliskimi i spędzać sporo czasu, muszą być nie tylko ładne, ale też wygodne. Warto wybrać takie krzesła do ogrodu, które będą miękkie, na przykład dzięki kolorowym poduchom.

Posiadacze dużych ogrodów mogą pomyśleć o leżankach z zadaszeniem czy huśtawkach – meblach, które dadzą nam mnóstwo prywatności i pozwolą doskonale wypocząć.

Dom to miejsce wyjątkowe, dla każdego z nas. Pamiętajmy jednak, że w ciepłych miesiącach spora część naszego życia przenosi się do ogrodu i na taras. Zadbajmy więc, aby było tam równie przytulnie i wyjątkowo, jak w Waszym domu.

W ofercie Dobroteki dostępna jest szeroka oferta mebli do ogrodu, ogrodu zimowego i na taras marek takich jak Point, Royal Botania i Dedon.

https://www.youtube.com/watch?v=mmY_CPu7vU4