Dobroteka

Sofa - sprytne rozwiązania.

Sofa może kryć w sobie wiele sprytnych rozwiązań!

Wybór sofy to jedna z ważniejszych decyzji podczas urządzania domu. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Na pewno jednym z ważniejszych będzie wygląd i styl mebla. Jednak ten trzeba skorygować, kiedy zmierzymy wielkość salonu i weźmiemy pod uwagę istotne dla nas funkcje dodatkowe sofy, obliczymy, ile osób będzie z niej korzystało, ustalimy, jaki powinna mieć kolor i jaki kształt. Dzisiaj opowiemy o tym, jakie sprytne rozwiązania moze kryć wymarzona kanapa!

Marząc o maksymalnie wygodnych meblach wypoczynkowych nie można pominąć znaczenia podnóżków. Najprostsze mają postać pufu, ale te najwygodniejsze to takie, które są zintegrowane z fotelem, a po wysunięciu pozwalają oprzeć stopy i łydki pod łagodnym kątem i przyjąć maksymalnie wygodną pozycję. Zalety takiego podnóżka, szczególnie jeśli można sterować nim za pomocą pilota lub przycisku z boku fotela, z pewnością należą do gatunku tych, które z czasem doceniamy coraz bardziej. Dlatego warto zapoznać się z ofertą funkcjonalnych sof i foteli w ofercie meble Kler Dobrodzień. 

Innym przydatnym rozwiązaniem jest pochylane oparcie fotela, które zwykle skorelowane jest z unoszonym podnóżkiem. W przypadku sof bardzo pomysłowym rozwiązaniem jest z kolei regulowany podłokietnik – można go „złamać” do zwykłej wysokości lub rozłożyć i korzystać z niego jak z dodatkowego oparcia dla barku i głowy. Podłokietnik może też mieć sekrety – np. wysuwaną szufladkę, w której znajdzie się miejsce na książkę lub… minibarek z kieliszkami i butelka trunku. Prawdziwa karierę robią dziś sofy, które umożliwiają prace z laptopem i pozwalają wygodnie delektować się kawą dzięki stolikom w postaci małego blatu, który można łatwo ukryć w specjalnym schowku.

Bogatą ofertę funkcjonalnych i sprytnych rozwiązań posiada marke meble Kler w Dobrotece. Znajdą tutaj Państwo najnowsze rozwiązania technologiczne branży meblarskiej. 

Zapraszamy do salonu Kler Dobrodzień!