Dobroteka

Męski świat

Męski świat.

Czy mężczyźni lubią bawić się w urządzanie wnętrz?

Mężczyźni tak samo jak kobiety lubią urządzać mieszkanie, ale kierują się zupełnie innymi zasadami. Wnętrze musi być funkcjonalne i komfortowe. W otoczeniu mężczyzny dominują masywne meble, a detale tylko takie, które zwracają uwagę.

Kanapa w salonie – skórzana, która kojarzy się z elegancją i luksusem. W salonie mebli Kler w Dobrodzieniu każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie! Meble Kler, zdają się być tutaj doskonałą propozycją. Bogaty wybór skór i wiele możliwości kolorystycznych to coś, co pomoże panom w stworzeniu wnętrza wyjąrkowego i męskiego. Nasz salon meblowy Dobrodzień ma panom naprawdę wiele do zaoferowania. 

W męskim mieszkaniu dominuje prostota – przedmioty są praktyczne i mają określone zastosowanie. Jeżeli właściciel mieszkania uprawia sport, otacza się przedmiotami przypominającymi o jego pasji. Często rezygnuje z żywych kolorów na rzecz czerni, szarości, brązów i kontrastowej bieli. Prostota nie oznacza jednak chłodu. Nowoczesne wnętrza, wyposażone w salonie Kler Dobrodzień mogą być nie tylko ładne i funkcjonalne ale też niezwykle przytulne. Wygodna sofa Kler w czerni może być ocieplona miękkimi poduszkami w ulubionym kolorze właściciela, na podłokietniku znajdzie się miejsce dla puszystego pledu. Stojąca lampa z salonu Kler Dobrodzień stworzy klimat wieczorową porą a w dzień będzie ozdobą wnętrza. 

Dobrodzień, miasto stolarzy zaprasza. Nasz salon Kler Dobrodzień ma dla Państwa mnóstwo inspirujących proozycji!