Dobroteka

DOBROTEKA

 ul. Oleska 35 46-380 Dobrodzień  34-372-49-01  dobroteka@dobroteka.pl

Salon Kler

 34-372-49-11  34-372-49-10  kler.dobrodzien@kler.eu

Salon Vero

 34-372-49-30  vero.dobroteka@vero.pl

Salon Halupczok

 34-372-49-70  34-372-49-71  dobrodzien@meble-halupczok.pl

Obsługa realizacji projektów

 Waldemar Jagusz  34-372-49-02  waldemar.jagusz@dobroteka.pl

Pracownia Architektoniczna, współpraca z architektami

 Jan Cegiełka  34-372-49-03  jan.cegielka@dobroteka.pl

Marketing

 Anna Bukartyk  34-372-49-01  anna.bukartyk@dobroteka.pl

Projekty badawczo – rozwojowe

 Martin Czyrnia  507-966-623  martin.czyrnia@dobroteka.pl

Wynajem sal konferencyjnych, usługa cateringowa

 Natalia Bury  34-372-49-04  natalia.bury@dobroteka.pl

Jesteśmy w Dobrodzieniu, w województwie opolskim, w pobliżu miast: Lubliniec, Częstochowa, Opole, Tarnowskie Góry czy Gliwice.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MD Connect Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrodzieniu (numer KRS: 0000299170), w celu nawiązania kontaktu. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem/am się z treścią Polityki prywatności
Wyrażam zgodę na przesyłanie, przez MD Connect Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrodzieniu (numer KRS: 0000299170), informacji marketingowych takich jak informacje o promocjach, ofertach oraz wydarzeniach związanych z marką MD Connect oraz jej partnerów, drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres e-mail

Informujemy, że administratorem Pana/i danych jest „MD Connect sp. z o.o. z siedzibą w Dobrodzieniu przy ul. Oleskiej 35, 46-380 Dobrodzień, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000299170, tel. +48 (34) 372 49 01, e-mai: dobroteka@dobroteka.pl. Dane te przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz przesyłania informacji marketingowych na podstawie udzielonych zgód. Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 10 lat. Ma Pan(i) prawo żądania od administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawa do przenoszenia danych. Ponadto ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego